Nasza oferta

"ABC SERVICE" Sp. z o.o.

DZIAŁ HANDLOWY

ul. Robotnicza 52
53-608 Wrocław
tel: 71 783 93 40-43
+48 694 442 956
fax: 71 373 41 16
tel. Serwis: +48 600 076 657
handel@abc-service.pl

O nas

ABC Service, jest prywatną spółką, której założycielami są Ryszard Brząkała i Ryszard Gawron. Powstała w 1991 r. Obecnie działa na terenie południowozachodniej Polski. Centrala zlokalizowana jest we Wrocławiu. W skład przedsiębiorstwa wchodzi m. in. Dział Handlowy i Serwis, mający Klientów na terenie całego kraju.

Spółka wprowadziła ISO 9001:2000 i wszystkie swoje działania opiera na realizowaniu najważniejszego celu – profesjonalnej obsługi i zaspakajania potrzeb Klientów. Największym naszym atutem są pracownicy, którzy stanowią o naszym sukcesie rynkowym. Zapewniamy naszym Klientom produkty wysokiej jakości, rzetelność, partnerstwo we współpracy oraz fachowe doradztwo wynikające z doświadczenia w branży czystości. Wysoka, powtarzalna jakość oferowanych przez nas produktów i wysoki poziom obsługi potwierdzone zostały uzyskaniem certyfikatu jakości ISO 9001:2000.

Serwis jest integralną częścią Działu Handlowego firmy ABC Service. Zapewnia profesjonalną obsługę posprzedażową przez dostęp do zaplecza  technicznego związanego z obsługą, eksploatacją i ewentualnymi naprawami. Dysponujemy pełną gamą części zamiennych do urządzeń, które posiadamy w swojej ofercie handlowej. Jako autoryzowany serwis zajmujemy się naprawami urządzeń takich marek jak: Comac, Fimap, Numatic, Soteco, Wirbel, Kranzle i inne.

Zapraszamy do współpracy nowych Kontrahentów.
 

Karty charakterystyk znajdują się na podstronie "Oferta".

Chemia profesjonalna Buzil Urządzenia sprzątające Comac Sprzęt ręczny Filmop Urządzenia sprzątające Fimap Szorowarki oraz polerki Ghibli

Artykuły higieniczne Katrin Artykuły Kosmet Rokita Urządzenia ciśnieniowe Kraenzle Artykuły Polpak

Urzadzenia sprzatajace Soteco Chemia profesjonalna Swish Maty i wycieraczki Techem Chemia profesjonalna Tenzi

Copyright by AbC Service 2008 - 2012
O nas | Serwis | Oferta | Kontakt
pl