Nasza oferta

"ABC SERVICE" Sp. z o.o.

DZIAŁ HANDLOWY

ul. Robotnicza 52
53-608 Wrocław
tel: 71 783 93 40-43
+48 694 442 956
fax: 71 373 41 16
tel. Serwis: +48 600 076 657
handel@abc-service.pl

Serwis

Serwis jest integralną częścią Działu Handlowego firmy ABC Service Sp z o.o.. Nabywając jakąkolwiek maszynę lub urządzenie z naszej firmy mają państwo jednocześnie dostęp do całego zaplecza technicznego związanego z obsługą, eksploatacją i ewentualnymi naprawami. Dysponujemy pełną gamą części zamiennych do całego sprzedawanego przez nas asortymentu. 
Jako autoryzowany serwis zajmujemy się naprawami urządzeń sprzątających takich marek jak NUMATIC, FIMAP, COMAC, SOTECO i WIRBEL. Dysponujemy także nie małą wiedzą i umiejętnościami na temat urządzeń wysokociśnieniowych takich jak KRANZLE czy EHRLE. 

Lata doświadczeń procentują wiedzą i fachową obsługą w zakresie tych urządzeń. Na swoim koncie mamy wiele szkoleń prowadzonych przez samych producentów. Dzięki temu możemy prowadzić zarówno serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny sprzedawanych przez nas urządzeń. 

Dążymy do tego by nasze usługi charakteryzowały się najkrótszym czasem realizacji, a przy tym konkurencyjnymi cenami. W tym celu nawiązujemy ścisłą współpracę z samymi producentami, by móc w każdej sytuacji sprostać państwa oczekiwaniom.

Tel. 600 - 076 - 657


 

Karty charakterystyk znajdują się na podstronie "Oferta".

Chemia profesjonalna Buzil Urządzenia sprzątające Comac Sprzęt ręczny Filmop Urządzenia sprzątające Fimap Szorowarki oraz polerki Ghibli

Artykuły higieniczne Katrin Artykuły Kosmet Rokita Urządzenia ciśnieniowe Kraenzle Artykuły Polpak

Urzadzenia sprzatajace Soteco Chemia profesjonalna Swish Maty i wycieraczki Techem Chemia profesjonalna Tenzi

Copyright by AbC Service 2008 - 2012
O nas | Serwis | Oferta | Kontakt
pl